Jak na PDF

On-line miniseminář – Možnosti využití Acrobatu X pro organizaci a archivaci dokumentů

Každou středu od 10:00 máte možnost zúčastnit se pravidelného on-line semináře zaměřeného na některý z produktů Adobe. Semináře se přenášejí pomocí služby Adobe Connect a trvají cca 30 minut.

V úvodním semináři, který proběhne 26. 1. 2011 od 10.00 se podíváme, jak nám Acrobat (aktuálně ve verzi Acrobat X) může pomoci v efektivní a přehledné organizaci běžné pracovní a úřední agendy a slučování různých forem dokumentů – papírové korespondence, elektronických dokumentů, e-mailové komunikace…

Jak se připojit k on-line semináři?

Semináře jsou přenášeny pomocí služby Adobe Connect. Pro samotné připojení otevřete cca 10 minut před zahájením školení stránku my.adobe.acrobat.com/miniseminar.

Pro použití služby Adobe Connect je nutné mít ve webovém prohlížeči nainstalovaný aktualizovaný Flash Player a Adobe Connect plugin. Jejich dostupnost snadno ověříte pomocí testovacího připojení. Pokud některý z pluginů nemáte nainstalovaný, během testu Vám jejich instalace bude nabídnuta. Instalace je rychlá a vyžaduje pouze běžné uživatelské znalosti.

Se službou Adobe Connect se můžete blíže seznámit v tomto rychlém přehledu (v angličtině).